Hitta medarbetare hos Fortiva

Anders Lidén

Produktionsplanering

anders.liden@fortiva.se

010-121 91 38

Andreas Karlsson

Produktspecialist Fräsning

andreas.karlsson@fortiva.se

010-121 91 24

Annika Benediktsson

Order & Support

annika.benediktsson@fortiva.se

010-121 91 12

Christian Johansson

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

christian.johansson@fortiva.se

010-121 91 64

Christoffer Stavenheim

Teknisk Support

christoffer.stavenheim@fortiva.se

010-121 91 27

David Berg

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

david.berg@fortiva.se

010-121 91 53

Fredrik Axelsson

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

fredrik.axelsson@fortiva.se

010-121 91 63

Hans Ekholm

CEO

hans.ekholm@fortiva.se

010-121 91 01

Hans Wedner

Produktionsteknisk Konsult

hans.wedner@fortiva.se

010-121 91 31

Helena Habjanic

Ekonomi

helena.habjanic@fortiva.se

010-121 91 71

Henrik Bygdén

Produktionsteknisk Konsult

henrik.bygden@fortiva.se

010-121 91 65

Janne Karlsson

Key Account Manager Automotive

janne.karlsson@fortiva.se

010-121 91 54

Joakim Mörck

Specialist Uppspänning

joakim.morck@fortiva.se

010-121 91 41

John Sköller

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

john.skoller@fortiva.se

010-121 91 23

Johnny Holstein

Teknisk Säljare Skärande & Kapande Verktyg

johnny.holstein@fortiva.se

010-121 91 70

Johnny Svensson

Försäljningschef

johnny.svensson@fortiva.se

010-121 91 05

Kalle Falk

Key Account Manager Automotive

kalle.falk@fortiva.se

010-121 91 52

Kari Soittu

Produktspecialist Håltagning

kari.soittu@fortiva.se

010-121 91 22

Kevin Ekholm

Order & Support

kevin.ekholm@fortiva.se

010-121 91 14

Lennart Alvarsson

Key Account Manager Skärande Verktyg

lennart.alvarsson@fortiva.se

010-121 91 62

Liselotte Eriksson

Marknad & Kvalitet

liselotte.eriksson@fortiva.se

010-121 91 03

Marcus Kvant

Teknisk Support

marcus.kvant@fortiva.se

010-121 91 26

Mattias Lundmark

Lager & Logistik

lager@fortiva.se

010-121 91 81

Niklas Askenbom

Produktspecialist Svarvning

niklas.askenbom@fortiva.se

010-121 91 21

Patrik Östberg

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

patrik.ostberg@fortiva.se

010-121 91 61

Per Dahlberg

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

per.dahlberg@fortiva.se

010-121 91 72

Per-Åke Johansson

Teknisk Säljare Kapande Verktyg

per-ake.johansson@fortiva.se

010-121 91 93

Peter Lindén

Teknisk chef

peter.linden@fortiva.se

010-121 91 02

Peter Persson

Key Account Manager Kapande Verktyg

peter.persson@fortiva.se

010-121 91 95

Pontus Persson

Teknisk Säljare Kapande Verktyg

pontus.persson@fortiva.se

010-121 91 96

Richard Rosendal

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

richard.rosendal@fortiva.se

010-121 91 68

Sara Göransson

Order & Support

sara.goransson@fortiva.se

010-121 91 15

Staffan Hill

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

staffan.hill@fortiva.se

010-121 91 66

Stefan Landberg

Teknisk Säljare Kapande Verktyg

stefan.landberg@fortiva.se

010-121 91 92

Stefan Olofsson

Produktionsteknisk Konsult

stefan.olofsson@fortiva.se

010-121 91 67

Tom Larsson

Teknisk Säljare Skärande Verktyg

tom.larsson@fortiva.se

010-121 91 69

Tony Drechsel

Key Account Manager Aerospace

tony.drechsel@fortiva.se

010-121 91 51